dejmon-fost

dejmon-fost


 
PortalPortal  ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A jeni te dashuruar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
de_mon

avatar

Numri i postimeve : 4
Age : 28
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: A jeni te dashuruar   Mon Feb 18, 2008 2:30 pm

A jeni te dashuruar?Le te diskutojme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   Tue Feb 19, 2008 11:04 pm

poooooooo jam shume e dashuruar pas nje njeriu vertet te mrekullueshem.Te dashurosh nuk do te thote vetem puthje ,perqafime,apo....... Dashuria ka nje kuptim akoma me te gjere.ne dashurohemi pas cilesive te nje personi(po flas per nje dashuri te vertete) jo vetem me "objektin person" por cilesite e shpirtit te cdo personi ne na bejne per vete dhe arrijme te dashurohemi aq shume sa as vete nuk e kuptojme. nje dashuri e vertete sfidon cdo sfide dhe eshte ndenja me e bukur qe zoti i ka falu njerzve. A e imagjinoni dot boten pa dashuri?
hej pra te dashur miq mos hezitoni te provoni kete ndjenje te mrekullueshme. ju pershendes te gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Deki_Dek
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 31
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Jam dakort me parafolsin   Tue Feb 19, 2008 11:10 pm

te ndjesh nje dashuri te vertete eshte si te kesh aritur gjithcka.uroj qe edhe antaret e tjere ta provojne I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://demon-soft.tk
Kurt Cobain

avatar

Numri i postimeve : 24
Location : In HELL
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   Sat Feb 23, 2008 8:37 pm

jo lale deri tani nuk jemi te dashuruar ...................dhe mendoj se esht me mir pasi nuk ka pucet me te thelle Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A jeni te dashuruar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jeni te dashuruar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
dejmon-fost :: Tema shoqerore :: Dashuri dhe pasion-
Kėrce tek: