dejmon-fost

dejmon-fost


 
PortalPortal  ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te shkarkojme videot nga youtube

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Deki_Dek
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 31
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Si te shkarkojme videot nga youtube   Mon Jan 19, 2009 9:48 pm

[b]Si te shkarkojme videot nga youtube

[/b][b][color=darkred]Per te shkarkuar videot nga YouTube dhe sherbimet e tjera te ngjashme per video ne internet duhet te perdorėsh [/color][/b][url=http://www.mozilla.com/en-US/firefox/][b][color=blue][i]Firefox[/i][/color][/b][/url][b][color=darkred] si shfletues dhe pastaj mjafton te shkarkosh nje plugin te Firefox-it qe gjendet ketu:

[/color][/b][url=http://javimoya.com/blog/youtube_en.php][b][color=blue][i]http://javimoya.com/blog/youtube_en.php[/i][/color][/b][/url]

[b][color=darkred]Ne kete adrese mund te shihni nje video qe jep shembuj se si behet shkarkimi i ketyre videove:

[/color][/b][url=http://videodownloader.net/help/vd04.htm][b][color=blue][i]http://videodownloader.net/help/vd04.htm[/i][/color][/b][/url]

_________________
^^^--****HACKIN IS PASSION ; ISN'T A JOB****--^^^
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://demon-soft.tk
 
Si te shkarkojme videot nga youtube
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
dejmon-fost :: Internet/Programe/Shkarkime :: Software-
Kėrce tek: