dejmon-fost

dejmon-fost


 
PortalPortal  ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 www.demon-soft.tk eshte krijuar nga Deki_Dek&de_mon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Deki_Dek
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 31
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: www.demon-soft.tk eshte krijuar nga Deki_Dek&de_mon   Wed Mar 26, 2008 4:03 pm

www.demon-soft.tk eshte krijuar si rjedhoje e passionti tei madh mbi informatiken.Ky forum eshte krijuar per te qene me afer te rinjve dhe duke i ndihmuar ata ne cdo cast.Mjafton qe ju te jeni antar i ketij forumi dhe ne do ju gjendemi prane.
nga Deki_Dek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://demon-soft.tk
 
www.demon-soft.tk eshte krijuar nga Deki_Dek&de_mon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...
» Esat Ruka:SKĖNDER FRASHĖRI, themeluesi i kėngės sė krijuar nė Mat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
dejmon-fost :: Rreth demon-soft.tk :: Rreth demon-hacking.tk-
Kėrce tek: