dejmon-fost

dejmon-fost


 
PortalPortal  ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me kalimin e vetive.dashuria venitet apo forcohet....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Deki_Dek
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 31
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Me kalimin e vetive.dashuria venitet apo forcohet....   Fri Mar 07, 2008 11:38 pm

Me kalimin e vetive.dashuria venitet apo forcohet....


Hmmmm,se sapo me lindi nje ide per nje teme,te ciles mund edhe ti pergjigjem vetem une

Nuk e di cfare mendoni per dashurite te cilat mbijetojne per vite me rradhe,edhe se cdo dite perballen me friken se mos partneri/a do mbingopet me te njejtin person e do i duken te merzitshme te njejtat buze,te njejtat duar te njejtat fjale etjjj...

Une as nuk dua ta mendoj se mund te me ndodhi mua me gjth kete dashuri qe po perjetoj,por ne skutat e mia verdalloset edhe ky mendim i poshter.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://demon-soft.tk
 
Me kalimin e vetive.dashuria venitet apo forcohet....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
dejmon-fost :: Tema shoqerore :: Dashuri dhe pasion-
Kėrce tek: