dejmon-fost

dejmon-fost


 
PortalPortal  ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfar duhet ti thuash nje femre

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kurt Cobain

avatar

Numri i postimeve : 24
Location : In HELL
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Cfar duhet ti thuash nje femre   Sat Feb 23, 2008 8:22 pm

1. Fustani yt do te rrinte shume bukur ne dyshemen e dhomes time.

2. Je e lodhur? Pse nuk ulesh ne gjunjet e mi dhe te flasim pak?

3. Mund te te ofroj diēka per te pire apo do direkt parate?

4. Nuk e njoh mire kete qytet, mund te me thuash ku eshte shtepia jote?

5. Nese te them qe ke trup te bukur, do ta mbaje ngjitur me timin?

6. (Duke pare etiketen e veshjes se saj) Doja te shikoje nese ishe bere ne Parajse?

7. Nese kemba jote e majte quhet Pashke, dhe e djathta Vit i Ri, do te me lije te kaloja pushimet?

8. Babai yt mos ka qene Hajdut? Sepse dikush ka vjedhur yjet dhe i ka vene ne vend te syve te tu.

9. Mos jemi pare diku? Ndoshta nuk te njoh me rroba, si thua?
10. Do ta zbulosh pse shoket e mi me quajne Trikembesh?

11. Sa kembe te bukura? Kur hapen?.

12. (Duke i ofruar 1 Kokteil) Pije te gjithe, kur te jesh e dehur po kthehem.

13. (Duke e therritur me gishtin tregues) Psss, hajde pak ketu, e pe si te bera qe te vije me 1 gisht, imagjino me 10.

14. Kam ngrene gabimisht 2 Viagra, mund te me ndihmosh.

15. Ej maēoke, ke deshire te kalosh 1 nga jetet e tua me mua?

16. Ty te pelqejne shume bimet? E kuptova, se nuk ka mundesi sesi i kishe rritur keta pjeprat.

17. Me fal. Nese te kerkoje te qe te bejme dashuri, do te me japesh te njejten pergjigje qe do ti jepje kesaj pyetje?

18. Me fal nese te dukem Idiot, por kur te shoh ty nuk me qarkullon me gjak ne tru.

19. Me fal. E di ku e kam shtepine une? Ok hajd te ta tregoj.

dhe e fundit por qe duhet ta thoni gjithnje pasi te keni thenje 1 nga frazat e mesiperme.

20. Me pelqen shume kur me thua "Ik zhduku"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cfar duhet ti thuash nje femre
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
dejmon-fost :: Tema shoqerore :: Te ndryshme-
Kėrce tek: